RESULTADOS | Grecia
Liga Griega »
Dom 21 Ene
16:15
PAS Giannina
16:15
Atromitos
Dom 21 Ene
16:15
Lamia
16:15
Asteras Tripolis
Dom 21 Ene
18:30
Olympiakos Piraeus
18:30
Xanthi
Dom 21 Ene
16:15
Panaitolikos
16:15
Panionios
Dom 21 Ene
14:00
PAOK
14:00
Apollon Smirnis
Football League »
Dom 21 Ene
14:00
Panegialios
14:00
Kissamikos
Dom 21 Ene
14:00
Anagennisi
14:00
Aiginiakos
Dom 21 Ene
14:00
OFI
14:00
Apollon Kalamarias
Dom 21 Ene
14:00
Panserraikos FC
14:00
Trikala
Dom 21 Ene
14:00
Doxa Dramas
14:00
Apollon Larissa
Dom 21 Ene
14:00
Sparti
14:00
Kallithea
Dom 21 Ene
14:00
Veria
14:00
Ergotelis
3. League - Grecia Grupo 1 »
3. League - Grecia Grupo 2 »
Dom 21 Ene
14:00
AE Karitsa
14:00
Palaiochori Fc
Dom 21 Ene
14:00
Kardias
14:00
Makedonikos
Dom 21 Ene
14:00
Edessaikos
14:00
Agrotikos Asteras
Dom 21 Ene
14:00
Kilkisiakos
14:00
Naoussa
Dom 21 Ene
14:00
Philippos
14:00
M. Alexandros Trikala
Dom 21 Ene
14:00
Langadas
14:00
Almopos Aridaia
Dom 21 Ene
14:00
Iraklis
14:00
Pierikos
3. League - Grecia Grupo 3 »
3. League - Grecia Grupo 4 »
Dom 21 Ene
14:00
AO Thiva
14:00
Opountios
Dom 21 Ene
14:00
GS Almyros
14:00
Apok Velouchi
Dom 21 Ene
14:00
Achilleas Farsalon
14:00
Niki Volos
Dom 21 Ene
14:00
AO Sellana
14:00
Volos New Football
Dom 21 Ene
14:00
Olympiakos Volos
14:00
Asteras Itea
Dom 21 Ene
14:00
Rigas Feraios
14:00
APO Amvrysseas
3. League - Grecia Grupo 5 »
Dom 21 Ene
14:00
Pylou Tsiklitiras
14:00
Diagoras Vrachneika
Dom 21 Ene
14:00
Asteras Vlachioti
14:00
PAO Vardas
Dom 21 Ene
14:00
Asteras Amaliadas
14:00
Panarkadikos
Dom 21 Ene
14:00
Kalamata FC
14:00
Paniliakos
Dom 21 Ene
11:00
Leonidio
11:00
Pallixouriakos
Dom 21 Ene
14:00
Achaiki
14:00
Zakynthos
3. League - Grecia Grupo 6 »
Dom 21 Ene
14:00
Proodeftiki FC
14:00
Diagoras
Dom 21 Ene
14:00
Ethnikos Piraeus
14:00
Ionikos Nikea
Dom 21 Ene
14:00
Enosi
14:00
Zevgolateio
Dom 21 Ene
14:00
Keratsini
14:00
Loutraki
Dom 21 Ene
16:00
Rodos
16:00
Ialysos
3. League - Grecia Grupo 7 »
3. League - Grecia Grupo 8 »
Dom 21 Ene
14:00
Irodotos
14:00
Ilisiakos
Dom 21 Ene
14:00
Agios Ierotheos
14:00
OF Ierapetra
Dom 21 Ene
14:00
Palaiochora
14:00
AE Mylopotamos
Dom 21 Ene
14:00
Egaleo
14:00
Atsalenios
Dom 21 Ene
14:00
Kifisia
14:00
Fostiras
Liga Griega
Sab 20 Ene
Platanias
1-0
Levadiakos
Panathinaikos
4-0
Kerkyra
Larissa FC
0-0
AEK Athens
Dom 21 Ene
PAOK
14:00
Apollon Smirnis
PAS Giannina
16:15
Atromitos
Lamia
16:15
Asteras Tripolis
Panaitolikos
16:15
Panionios
Olympiakos Piraeus
18:30
Xanthi
Equipo / Puntos
1 AEK Athens AEK 38
2 Olympiakos Piraeus OLP 38
3 PAOK PAO 37
4 Atromitos ATR 33
5 Panionios PAN 26
6 Asteras Tripolis TRI 26
7 Xanthi XAN 24
8 Panathinaikos PAN 22
 
9 Levadiakos LEV 21
10 Larissa FC LAR 21
11 PAS Giannina GIA 18
12 Panaitolikos PGE 18
13 Lamia LAM 16
14 Apollon Smirnis APS 13
15 Kerkyra KER 11
16 Platanias PLA 9
Football League
Sab 20 Ene
Aris Thessaloniki
0-0
Karaiskakis
Acharnaikos
14:00
Panachaiki
Dom 21 Ene
Panegialios
14:00
Kissamikos
Anagennisi
14:00
Aiginiakos
OFI
14:00
Apollon Kalamarias
Panserraikos FC
14:00
Trikala
Doxa Dramas
14:00
Apollon Larissa
Sparti
14:00
Kallithea
Veria
14:00
Ergotelis
Equipo / Puntos
1 Aris Thessaloniki ARI 30
2 Panachaiki PAN 26
3 OFI OFI 24
4 Trikala TRI 21
5 Sparti SPA 17
6 Karaiskakis KAR 17
7 Doxa Dramas DOX 16
8 Apollon Kalamarias APO 15
9 Kissamikos KIS 15
 
10 Veria VER 14
11 Anagennisi Karditsas ANA 14
12 Aiginiakos AIG 14
13 Apollon Larissa APL 12
14 Panserraikos FC PAN 11
15 Panegialios PAN 10
16 Kallithea KAL 9
17 Ergotelis ERG 6
18 Acharnaikos ACH 0
Grupo 2
Dom 21 Ene
AE Karitsa
14:00
Palaiochori Fc
Kardias
14:00
Makedonikos
Edessaikos
14:00
Agrotikos Asteras
Kilkisiakos
14:00
Naoussa
Philippos
14:00
Alexandros Trikala
Langadas
14:00
Almopos Aridaia
Iraklis
14:00
Pierikos
Equipo / Puntos
1 Palaiochori Fc ARP 41
2 Iraklis IRA 40
3 Almopos Aridaia ALA 29
4 Makedonikos MAK 29
5 Agrotikos Asteras AGR 28
6 Naoussa NAO 26
7 Pierikos PIE 26
8 Edessaikos EDE 25
 
9 Langadas LAN 24
10 Kardias KAR 23
11 M. Alexandros Trikala MAT 22
12 Philippos Alexandreia PHA 16
13 AE Karitsa AEK 16
14 Kilkisiakos KIL 13
15 Kampaniakos Chalastra KAM 7
Grupo 6
Dom 21 Ene
Proodeftiki FC
14:00
Diagoras
Ethnikos Piraeus
14:00
Ionikos Nikea
Enosi
14:00
Zevgolateio
Keratsini
14:00
Loutraki
Rodos
16:00
Ialysos
Equipo / Puntos
1 Proodeftiki FC PRO 24
2 Ethnikos Piraeus ETH 23
3 Ialysos IAL 20
4 Diagoras DIA 18
5 Rodos ROD 18
6 Keratsini KER 16
 
7 Loutraki LOU 15
8 Ionikos Nikea ION 14
9 Enosi Panaspropyrgiakos Dox EPD 10
10 Pelopas Kiatou PEL 6
11 Zevgolateio ZEV 0
Grupo 8
Dom 21 Ene
Irodotos
14:00
Ilisiakos
Agios Ierotheos
14:00
OF Ierapetra
Palaiochora
14:00
AE Mylopotamos
Egaleo
14:00
Atsalenios
Kifisia
14:00
Fostiras
Equipo / Puntos
1 Irodotos IRO 22
2 Egaleo EGA 22
3 Ilisiakos ILI 17
4 OF Ierapetra OFL 17
5 Atsalenios ATS 17
6 Palaiochora PFC 13
 
7 Ermis Zoniana ZON 13
8 Agios Ierotheos AGI 11
9 Fostiras FOS 10
10 Kifisia KIF 8
11 AE Mylopotamos AEM 8

Follow BeSoccer on Facebook