Liga Rusa
Vie 02 Mar
Anzhi
17:30
Rubin Kazán
Sab 03 Mar
CSKA Moskva
12:00
Ural Sverdlovskaya
Zenit
14:30
Amkar Perm
FK Krasnodar
17:00
FK Rostov na Donu
Dom 04 Mar
SKA-Khabarovsk
09:00
Tosno
Ufa
12:00
Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva
14:30
Spartak Moskva
Arsenal Tula
17:00
Akhmat Grozny
Equipo / Puntos
1 Lokomotiv Moskva LOK 45
2 Zenit ZEN 37
3 Spartak Moskva SPA 37
4 FK Krasnodar KRA 36
5 CSKA Moskva CSK 35
6 Ufa UFA 27
7 Akhmat Grozny TER 26
8 Arsenal Tula ARS 25
 
9 Ural Sverdlovskaya URA 25
10 FK Rostov na Donu FCR 25
11 Rubin Kazán FCR 23
12 Dinamo Moskva DIN 22
13 Amkar Perm PER 21
14 Tosno TOS 20
15 Anzhi ANZ 19
16 SKA-Khabarovsk SKA 12
Grupo 1
Sab 07 Abr
Strogino
14:00
Zorkiy
Sokol Saratov
14:00
Saturn Moskva
Zenit Penza
14:00
FC Ararat Moscow
Khimik
14:00
FC Spartak Ryazan
Kaluga
14:00
Torpedo Moskva
Rotor-2
14:00
Dinamo Bryansk
Dom 08 Abr
Metallurg Lipetsk
14:00
Energomash
Equipo / Puntos
1 FC Ararat Moscow FCA 45
2 FC Spartak Ryazan FSR 32
3 Torpedo Moskva TOR 29
4 Zorkiy ZOR 28
5 Energomash ENE 28
6 Strogino STR 28
7 Metallurg Lipetsk MET 26
 
8 Dinamo Bryansk DIN 25
9 Saturn Moskva SAT 23
10 Sokol Saratov SOK 22
11 Khimik Novomoskovsk KHI 16
12 Kaluga KAL 15
13 Zenit Penza ZEN 11
14 Rotor-2 ROT 4
Grupo 5
Mié 30 Ago
Smena Komsomolsk
1-0
Sakhalin
Vie 04 Mayo
Dinamo Barnaul
14:00
Zenit Irkutsk
FC Irtysh Omsk
14:00
FK Chita
Equipo / Puntos
1 Zenit Irkutsk FKZ 10
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 9
3 Dinamo Barnaul DIN 9
 
4 Smena Komsomolsk SME 8
5 FK Chita FCC 3
6 FC Irtysh Omsk IRT 1
Champions League »
Mar 20 Feb
20:45
Chelsea
20:45
Barcelona
Mar 20 Feb
20:45
Bayern München
20:45
Beşiktaş
Ligue 1 »
Mar 20 Feb
18:30
Troyes
18:30
Dijon FCO
Primera División Argentina »
Mar 20 Feb
01:15
Colón
01:15
Gimnasia La Plata
Uefa Youth League »
Championship »
Copa Sudamericana »
Mar 20 Feb
23:15
Sport Rosario
23:15
Cerro CA
Partidos Amistosos »
Mar 20 Feb
15:00
Arsenal Tula
15:00
Kairat Almaty
Mar 20 Feb
16:00
Kristiansund BK
16:00
FK Krasnodar
Mar 20 Feb
12:00
Tosno
12:00
Avangard Kursk
Paulista A1 »
Mar 20 Feb
00:00 Descanso
RB Brasil
0 - 0
Corinthians
Mar 20 Feb
00:00 Descanso
Linense CA
1 - 1
Novorizontino
League One »
Mar 20 Feb
20:45
Fleetwood Town
20:45
Portsmouth
Mar 20 Feb
20:45
Shrewsbury Town
20:45
Gillingham
CAF Confederation Cup »
Mar 20 Feb
14:00
Gendarmerie
14:00
Simba SC
Mar 20 Feb
14:00
Green Buffaloes
14:00
Al-Masry
Mar 20 Feb
15:30
CS La Mancha
15:30
Tanda
Mar 20 Feb
16:00
Deportivo Niefang
16:00
New Star
Mar 20 Feb
12:15
ASPL 2000
12:15
Ngazi Club
Mar 20 Feb
14:30
Anse Reunion
14:30
APR FC
Mar 20 Feb
18:30
Cape Town City FC
18:30
Young Buffaloes
Mar 20 Feb
13:30
Masters Security
13:30
Petro de Luanda
Mar 20 Feb
17:30
Hafia FC
17:30
Energie
Mar 20 Feb
17:00
CR Belouizdad
17:00
Onze Créateurs
Mar 20 Feb
00:00 Aplazado
ELWA United
00:00
Djoliba AC
Primera Nacional B »
League Two »
Mar 20 Feb
21:00
Barnet
21:00
Carlisle United
Mar 20 Feb
20:45
Crewe Alexandra
20:45
Exeter City
Mar 20 Feb
20:45
Cambridge United
20:45
Notts County
Liga Sudafricana »
Primera B Colombia »
Mar 20 Feb
00:00 Descanso
Deportivo Pereira
1 - 1
Real Santander
Mar 20 Feb
02:00
Barranquilla
02:00
Cúcuta Deportivo
First Division »
1. Lig »
Mar 20 Feb
17:00
Gaziantepspor
17:00
Altinordu
Mar 20 Feb
14:00
Rizespor
14:00
Balikesirspor
Mar 20 Feb
14:00
Samsunspor
14:00
Ankaragucu
Football League »
Mar 20 Feb
14:30
Kissamikos
14:30
Kallithea
Magyar Kupa »
Mar 20 Feb
17:00
Debreceni VSC
17:00
Dorogi FC
Mar 20 Feb
18:00
Diósgyőr VTK
18:00
Samsung Vác FC
Mar 20 Feb
14:00
Nagykanizsai
14:00
Békéscsaba
Mar 20 Feb
18:00
Újpest FC
18:00
Paksi SE
Mar 20 Feb
16:00
Zalaegerszegi TE
16:00
Puskás Akadémia
Conference National »
Mar 20 Feb
20:45
Barrow
20:45
Gateshead
Mar 20 Feb
20:45
Boreham Wood
20:45
Maidstone United
Mar 20 Feb
20:45
Chester
20:45
Leyton Orient
Mar 20 Feb
20:45
Dover Athletic
20:45
Dagenham & Redbridge
Mar 20 Feb
20:45
Aldershot Town
20:45
Bromley
Mar 20 Feb
20:45
Ebbsfleet United
20:45
Woking
Mar 20 Feb
20:45
Tranmere Rovers
20:45
Macclesfield Town
Mar 20 Feb
20:45
FC Halifax Town
20:45
Hartlepool United
Mar 20 Feb
20:45
Guiseley
20:45
Fylde
Mar 20 Feb
20:45
Maidenhead United
20:45
Eastleigh
Mar 20 Feb
20:45
Solihull Moors
20:45
Wrexham
Mar 20 Feb
20:45
Torquay United
20:45
Sutton United
Conference South »
Conference North »
Primera B Metropolitana »
Mar 20 Feb
01:00
Atlanta
01:00
CA San Miguel
Premier de Ascenso - Clausura Grupo 2 »
Mar 20 Feb
22:00
Ciervos
22:00
Cuatetes de Acapulco
Mar 20 Feb
00:00
Cuautla
00:00
Orizaba
AFC Champions League Grupo 3 »
Mar 20 Feb
16:30
Al Sadd
16:30
Persepolis
Mar 20 Feb
14:00
Nasaf
14:00
Al-Wasl
AFC Champions League Grupo 4 »
Mar 20 Feb
16:30
FC Esteghlal
16:30
Al Hilal Riyadh
Mar 20 Feb
16:10
Al Ain
16:10
Al Rayyan
AFC Champions League Grupo 5 »
AFC Champions League Grupo 6 »
Regionalliga Grupo 5 »
Mar 20 Feb
19:30 Aplazado
Hessen Kassel
19:30
Kickers Offenbach FC
Non League Premier Grupo 1 »
Mar 20 Feb
20:45
Needham Market
20:45
Burgess Hill Town
Mar 20 Feb
20:45
Staines Town
20:45
Hendon
Mar 20 Feb
20:45
Leiston
20:45
Margate
Non League Premier Grupo 2 »
Non League Premier Grupo 3 »

Follow BeSoccer on Facebook